€ 9,50/h brutto

Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Löbau 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Löbau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 14, 2017 05:27

Dostępna od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach w szklarni. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Löbau dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Lokalizacja: Löbau, Niemcy

Obowiązki:

  • typowe prace ogrodnicze przy kwiatach – różach oraz chryzantemach
  • dbanie o kwiaty, ich pielęgnacja, ścinanie, pakowanie, nawożenie itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • samodzielność
  • bezkonfliktowość oraz zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • bardzo dobre zarobki
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Przy kwiatach – ogrodnictwo, Löbau″ należy przesłać mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-kwiatach-od-zaraz-bez-jezyka-lobau/

ID ogłoszenia: 335a0a0c7857d09