€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze truskawek od maja Scharringhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Scharringhausen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 7, 2016 03:01

Gospodarstwo rolne z Scharringhausen zatrudni Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek. Oferta aktualna od maja 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Lokalizacja: Scharringhausen

Stawka godzinowa: na akord do uzgodnienia

Start: od maja 2016

Obowiązki:

  • ręczny zbiór owoców miękkich – truskawek
  • praca rozpoczyna się już od wczesnych godzin porannych
  • obowiązują normy dzienne jakie trzeba wypracowywać

Oczekiwania:

  • poważne podejście do pracy oraz zabranie ze sobą odzieży na każdą możliwą pogodę
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • płatny dojazd na miejsce do Scharringhausen
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazdy organizowane regularnie po zakupy busikiem
  • ciepły obiad w trakcie przerwy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 25556dcc4c564167