€ 8,90/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz w ogrodnictwie przy sadzonkach w szklarni bez języka Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gensingen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 16, 2018 06:26

Od zaraz możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy sadzonkach. Zatrudnienie w szklarni z Gensingen dla chętnych bez języka niemieckiego. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Gensingen, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sadzenie roślin
  • obowiązki będą wypełnianie w pozycji siedzącej
  • praca w ogrzewanych oraz suchych szklarniach, gdzie temperatura wynosi około 14 do 22 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do soboty włącznie – 6 dni w tygodniu w wymiarze od 8 do 11 godzin dziennie
  • zatrudnienie sezonowe
  • zorganizowanie bezpłatnie  zamieszkanie w pokojach 3 osobowych

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na email polweb@t-online.de lub poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 565a5d202ab9cd2

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od zaraz w ogrodnictwie przy sadzonkach w szklarni bez języka Gensingen”

  1. Martyna.Kawa na styczeń 16, 2018 @ 21:04

    Witam ! Wraz z moim mężem jestesmy zainteresowani tą oferta prosila bym o kontakt . Obydwoje mamy spore doswiadczenie w pracy w rolnictwie.

  2. jestem Zainteresowany ofert nur tel 605115038