€ 9,20 EUR/h brutto

Niemcy praca sezonowa od sierpnia 2017 przy zbiorach jabłek Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Opublikowany: lipiec 23, 2017 19:46

Od sierpnia 2017 propozycja sezonowej pracy w Niemczech na terenie Cottbus przy zbiorze owoców twardych – jabłek na wakacje. Zakwaterowanie w domkach z ogrzewaniem oferowane odpłatnie.

Stanowisko: zbieracz owoców

Miejscowość: okolice Cottbus (blisko granicy)

Stawka: 9,20 euro za godzinę oraz premia uzależniona od wydajności

Liczba wakatów: 10 oraz jedna osoba znająca niemiecki, pełniąca funkcje brygadzisty

Start: początek sierpnia 2017

Czas zatrudnienia: przewidywany czas od 6 do 8 tygodni

Zadania:

Wyczerpująca praca fizyczna przy zmiennych warunkach pogodowych ponaglająca na ręcznym zbiorze owoców z drzewek rosnących w sadzie. Część owoców rosnąca w wyższych parii zbierana jest z pomocą drabiny lub chwytaka.

Wymagania:

– preferowane osoby z ważną legitymacją studencką

– gotowość do pracy od sierpnia do nawet końca września

– mile widziane osoby, grupy dysonujące własnym samochodem

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie u rolnika niemieckiego bez pośrednictwa agencji

– dobre stawki godzinowe oraz premie

– zakwaterowanie w komfortowych domkach z ogrzewaniem i dostępem do łazienki oraz kuchni (płatne ok 7 euro za dzień)

– nielimitowany dostęp do internetu bezprzewodowego

– ubezpieczenie od wypadków bezpłatnie

– możliwość otrzymania pierwszej transzy wynagrodzenia po przepracowaniu tygodnia

Jako agencja nie pobieramy żadnych opłat wstępnych od pracowników. Koszt zakwaterowania na miejscu potrącany jest z wynagrodzenia.

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: “zbiory jabłek Cottbus 2017”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1805970e9b16f160

Linki sponsorowane