Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ stawka akordowa

Niemcy praca sezonowa od lipca 2015 Neustrelitz zbiory borówki amerykańskiej

 • Kraj: Niemcy
 • Miasto lub Land: Neustrelitz
 • Znajomość języka: bez znajomości języka
 • Doświadczenie: bez doświadczenia
 • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
 • Długość umowy: 2 miesiące
 • Opublikowany: Kwiecień 23, 2015 12:35 am
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca sezonowa od lipca 2015 Neustrelitz zbiory borówki amerykańskiej

Opis

Plantacja z Neustrelitz poszukuje pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech od lipca 2015. Oferta bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorach borówki amerykańskiej.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki amerykańskiej

Lokalizacja: Neustrelitz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka akordowa

Praca na okres: 2 miesięcy od lipca 2015

Opis zadań:

 • Oferta dotyczy zadań fizycznych na plantacji przy zbiorach borówki amerykańskiej.
 • Praca zależnie od urodzaju na okres ok. 2 miesięcy.

Oczekiwania:

 • bardzo dobra kondycja fizyczna
 • wysokie zdolności manualne
 • umiejętność szybkiego i sprawnego wykonywania pracy
 • zwinność
 • obowiązkowość
 • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od lipca do sierpnia włącznie

Oferujemy: 

 • pracę sezonową na dwa miesiące – lipiec i sierpień
 • uczciwe zarobki, dobre traktowanie pracowników
 • zapewnione zamieszkanie na plantacji, płatne 3,5 euro za dobę
 • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
 • ubezpieczenie
 • możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Zbiory borówki amerykańskiej, Neustrelitz” należy przesłać na podany poniżej adres

 • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

     

ID ogłoszenia: 34855352dc282ade

    

ilość wszystkich wyświetleń: 8002, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

16 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa od lipca 2015 Neustrelitz zbiory borówki amerykańskiej”

 1. Eva Ondraszková na Kwiecień 23, 2015 @ 12:10 pm

  Witam
  Jesteśmy zgraną czteroosobową grupą zainteresowaną pracą sezonową na okres lipiec -sierpień
  Bardzo prosimy o kontakt czy panstwo są zainteresowani by nas przyjąc do pracy.

 2. Witam,
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl

  Pozdrawiam

 3. Witam serdecznie.
  wysyłałam już dzisiaj do Państwa e-mail, w razie wątpliwości lub pytań proszę dzwonić pod nr 725-492-742 lub pisać na podaną pocztę elektroniczna.

 4. Witam!
  Jestem zainteresowana pracą w okresie od lipca do końca sierpnia.Praca fizyczna nie jest mi obca, potrafią pracować pod presją czasu. Bardzo zależy mi na tej pracy. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać z Państwem współpracę .Proszę o jak najszybszy kontakt.
  Pozdrawiam
  E-mail: marzenastanibula@interia.eu

 5. Witam
  Ja i troje moich znajomych jesteśmy poważnie zainteresowani Państwa ofertą pracy.Mamy po 20 i 19 lat jesteśmy zdrowi oraz sprawni fizycznie.Posiadamy dużą motywacje do pracy, (aktualnie łaczymy prace z edukacją jednak od połowy czerwca jestesmy całkowicie dyspozycyjni) jesteśmy sumienni,zdyscyplinowani i bez nałogów.Wszyscy wychowalismy sie na wsi pracując w rolnictwie więc jesteśmy przystosowani do ciężkiej pracy.Posługujemy sie językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.Posiadamy prawo jazdy kat.B możliwy jest przyjazd własnym samochodem.Bardzo prosze o kontakt przez email lub pod nr 533-589-988

 6. Witam,
  razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą sezonowej pracy na okres 8 tygodni. Mam 17 lat (w lipcu kończę 18), koleżanka 19 lat. Jesteśmy bardzo pracowite oraz sprawne fizyczne. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców z poprzedniego lata. Jesteśmy pełne energii oraz nie mamy nałogów, więc bez problemów możemy przystąpić do pracy z początkiem lipca. Posługujemy się znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie bardzo dobrym.
  Czekamy na kontakt pod numerem tel. 504215821 lub na adres e-mail tammarta@interia.pl

 7. Witam!
  Jestem zainteresowana pracą w okresie od lipca do sierpień. Posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców z poprzedniego lata.. Bardzo zależy mi na tej pracy. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać z Państwem współpracę .Proszę o jak najszybszy kontakt..+48504334575
  Pozdrawiam

 8. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mamy 22 i 26 lat. Jesteśmy młodzi, ale pełni energii i pracowici. Zależy nam bardzo na znalezieniu pracy za granicą, gdyż zbieramy na wesele. 😉
  Proszę o kontakt na adres mailowy lub pod nr tel: 726617224.

 9. Witam
  Wraz z kolegą jesteśmy wielce zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach borówki w Niemczech.
  Dwie osoby , mężczyźni w wieku 19 lat , bez nałogów , punktualni , sumienni , sprawni i wytrzymali fizycznie . Język angielski opanowany na poziomie komunikatywnym oraz posiadamy doświadczenie w zbiorach truskawki.
  Kontakt :
  nr telefonu : +48 504334575

 10. Witam serdecznie,

  jestem zainteresowana Państwa ofertą. Praca fizyczna jest mi bardzo dobrze znana. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w wyjazdach za granicę. Naprawdę zależy mi na znalezieniu pracy. Obecnie posiadam ciężką sytuację finansową. Jestem pracowita,uczciwa, systematyczna, szybko się uczę, nie lubię konfliktów, potrafię współpracować w grupie. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Państwa odpowiedź.
  Mój numer telefonu to : +48 668 812 567

  Pozdrawiam ,
  Bożena Paradowska

 11. Witam. Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą od lipca do końca sierpnia, jesteśmy studentkami,Pracowalysmy juz przy truskawkach i ogoekach. Prosimy o kontakt 😉

 12. anastazja na Maj 5, 2015 @ 7:38 am

  Witam. Wraz z przyjaciółmi szukamy takiej właśnie pracy. Jesteśmy młodzi, energiczni, z doświadczeniem przy zbiorach. Prace wykonujemy sumiennie. Chętna na wyjazd jest czwórka osób dwie dziewczyny i dwóch mężczyzn. Lubimy nowe wyzwania i ciezka prace. Jestesmy punktualni i staranni. Proszę o kontakt na nr 731693074 lub 794420673

 13. Sebastian na Maj 6, 2015 @ 2:46 pm

  Witam.
  Mam 19 lat. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem rzetelny,pracowity, sumienny, sprawny fizycznie oraz doświadczony w wykonywaniu pracy fizycznej jak i w zbiorach. Mam doświadczenie przy zbieraniu owców, pracowałem w Szkocji na farmach oraz na kilku w Polsce, wiec nie mam problemów z przystosowaniem sie do warunków pracy.
  Tel: 885 346 179

 14. Witam mam 20 lat. Jestem zainteresowany wraz z moim dwudziestoletnim kolegą pracą fizyczną , który tak samo jak i ja ma doświadczenie przy zbiorach borówek. Jestemsy pracowici, sumienni, sprawni fizycznie i mamy zwinne ręce. Nie mamy problemów ze zdrowiem i w każdych warunkach podejmujemy się pracy. Proszę o kontakt

  tel : 510076573

 15. Witam.
  Jesteśmy zwartą dwuosobową grupą chętną do wyjazdu za granice .Mamy po 20 lat . Jesteśmy doświadczeni przy zbiorach borówek.Mamy zapał do pracy i żadne warunki pogodowe nie są nam straszne. Jesteśmy zwinni i mamy zapał do pracy. Znamy j. angielski na poziomie komunikatywnym. Bardzo nam zależy na tym wyjeździe 🙂 . Proszę rozważyć naszą ofertę i prosimy o kontakt .

  tel : 510076573 . Pozdrawiamy 🙂

 16. Witam,
  Trzej młodzi 20-latkowie sa zainteresowani ofertą pracy sezonowej przy zbiorach. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Jesteśmy pracowitymi i ambitnymi osobami które rzetelnie wykonują swoją pracę, posiadamy doświadczenie przy zbiorze warzyw i owoców. Bardzo szybko się uczymy i przystosowujemy do warunków pracy, nie posiadamy nałogów. Mamy opanowany angielski w stopniu komunikatywnym. Swoją chęć do pracy motywujemy pójściem na studia w najbliższym czasie.
  Kontakt:
  email: umpp@wp.pl
  telefon: 502994808

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.