€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa od kwietnia 2017 przy zbiorach szparagów Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mötzow
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 15, 2016 7:30 am

Poszukujemy od kwietnia 2017 pracowników bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów na polu. Zatrudnienie w gospodarstwie z Mötzow dla osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru szparagów
Rozpoczęcie: od kwietnia 2017
Miejsce: Mötzow, Niemcy
Stawka godzinowa: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zbiory szparagów na polu
  • oczyszczenie, sortowanie i pakowanie warzyw
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy sezonowej
  • konieczność zabrania ze sobą ciepłej i nieprzemakalnej odzieży
  • postępowanie zgodnie z regulaminami dotyczącymi warunków zamieszkania i wykonywania pracy
  • brak nałogów

  • jedną dłuższą przerwę na regenerację sił i ciepłe jedzenie
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • przejazdy do sklepów zapewnione przez pracodawcę dla pracowników

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-motzow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 23758521e03ea0ed