€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Niemcy praca sezonowa na plantacji zbiory winogron od zaraz w winnicy Kaiserslautern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kaiserslautern
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do listopada 2016
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2016 04:39

Pilnie zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Ogłoszenie aktualne od zaraz przy winobraniu w winnicy z Kaiserslautern.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w winnicy
Liczba wakatów: 5
Miejscowość: Kaiserslautern, Niemcy
Wynagrodzenie: 8,90 euro brutto na godzinę pracy
Termin: praca od zaraz do połowy października 2016

Zakres zadań:

  • początkowo do połowy października praca będzie polegała na zbiorach owoców a później na porządkowaniu plantacji
  • osoba zatrudniona będzie ścinała kiście winogron i układała w specjalnych koszykach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech do końca listopada 2016
  • preferowane zgłoszenia od osób/grup/par mogących przyjechać swoim samochodem
  • brak problemów ze zdrowiem
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • siła fizyczna i możliwość przenoszenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do listopada 2016, początkowo do połowy października praca będzie polegała na zbiorach owoców a później na porządkowaniu plantacji
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordyantora

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron, Kaiserslautern” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 68757df37e528e51