€ 8,84 netto + akord

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw Cappeln 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2018 03:35

Oferujemy zatrudnienie sezonowe w gospodarstwie rolnym z Cappeln przy zbiorach warzyw. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa plus zarobki zgodnie z akordem grupowym

Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy

Rozpoczęcie: od lipca 2018 na około 2 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór warzyw na polu

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dostępność przynajmniej na 2 miesiące
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w nowych budynkach z pełnym wyposażeniem i dużą kuchnią
  • atrakcyjne kompleksy na zewnątrz
  • sprzątanie będzie przeprowadzane przez firmowy personel
  • zatrudnienie początkowo na 2 miesiące z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie, pod numerem:

0049 4478948011

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-sadzeniu-i-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-cappeln/

ID ogłoszenia: 1705ade2f701f75c