€ 8,80 euro/h + mieszkanie

Niemcy praca sezonowa od zaraz 2017 w ogrodnictwie bez języka, szklarnia z Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2017 04:26

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia w ogrodnictwie. Zatrudnienie 2017 w Emsbüren od zaraz w szklarni przy kwiatach.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Miejsce zatrudnienia: Emsbüren, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca polega na obrywaniu suchych kwiatów, i liści
  • obowiązkiem będzie również pakowanie, załadunek i rozładunek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na najbliższe 4 tygodnie z opcją przedłużenia zatrudnienia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • jeżeli będzie taka konieczność to zapewniamy przejazdy do pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie CV na adres podany poniżej:

  • biuro@job4everybody.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/emsburen-pracownik-szklarni-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-ogrodnictwo/

ID ogłoszenia: 70459b83a4d44963