€ na akord

Niemcy praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek Jülich-Broich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jülich-Broich
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2017 01:54

Plantacja z Jülich-Broich oferuje zatrudnienie przy zbiorach truskawek 2017. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Wynagrodzenie: na podstawie stawki akordowej
Lokalizacja: Jülich-Broich, Niemcy

Zakres zadań:

  • sezonowa, fizyczna praca na polu przy ręcznym zbiorze owoców miękkich

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • możliwość zorganizowania przejazdu do Niemiec we własnym zakresie
  • mile widziane aplikacje od gospodyń domowych oraz studentów

Zapewniamy:

  • pracę sezonową
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • możliwość korzystania z internetu odpłatnie
  • płatne miejsce zamieszkania
  • wsparcie medyczne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • praca@truskawki24.de

Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17 pod numerem: 0049 2461 406 74 70

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-julich-broich-2017/

ID ogłoszenia: 13658c9c1062dbf2