€ 1300 euro netto (na rękę)

Niemcy praca przy sprzątaniu w hotelu od zaraz bez znajomości języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 13, 2017 05:39

Poszukujemy pokojówki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelu z Ulm. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pokojówka
Miasto: Ulm, Niemcy
Zarobki miesięczne: 1300 euro netto – do ręki
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w małym hotelu mieszczącym się w Ulm przy sprzątaniu pokoi gościnnych
  • jest to praca całkowicie fizyczna, osoba zatrudniona będzie musiała sprzątać odpowiednią ilość pokoi w wyznaczonym czasie
  • zadania związane są z wynoszeniem śmieci, myciem podłóg, odkurzaniem, odkażaniem toalet, uzupełnianiem środków higienicznych i różnorodnych dodatków, zmianą pościeli, ręczników, itp.

Oczekiwania:

  • dokładność, profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz do końca września 2017
  • dobre zarobki
  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pełne wyżywienie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie w hotelu, Niemcy praca dla pokojówki, Ulm”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-pokojowki-bez-jezyka-w-hotelu-ulm-sprzatanie/

ID ogłoszenia: 37158a11a55d89f6