€ 11,80 euro/h netto

Niemcy praca przy sprzątaniu klubu fitness Hamburg dla kobiet bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: lipiec 10, 2015 11:37

Klub fitness z Hamburga szuka kobiet bez doświadczenia przy sprzątaniu sal. Praca w Niemczech dla sprzątaczki bez znajomości języka niemieckiego. Zadania wykonywane są w porze nocnej.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 11,80 euro/h netto

Zadania:
– zadania wykonywane są w porze nocnej po wyjściu klientów
– należy wysprzątać sale przeznaczone do fitnessu
– pracownik myje wszystkie sprzęty tam się znajdujące
– mycie szyb, okien, podłóg
– sprzątanie łazienek
– uzupełnianie papieru toaletowego

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kobiety
– chęć podjęcia pracy nocnej
– umiejętność dokładnego sprzątania
– profesjonalne podejście do pracy
– dobre zorganizowanie
– samodzielne wykonywanie zadań
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– wywiązywanie się ze zlecanych obowiązków

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie, wypłacane w ustalonym terminie
– pracę w nocy od 23 do 3 nad ranem
– zapewniamy niezbędne środki chemiczne i materiały potrzebne do sprzątania
– ciągłość pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane danym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: wioletta_sadowska@o2.pl możliwy również kontakt telefoniczny pod numer: 015171640212 (proszę dzwonić w godzinach 15-16; 22-23)

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-fitness-klubu-dla-kobiet-hamburg/

ID ogłoszenia: 561559fa1c5c5bad