€ 13-16 euro/h brutto

Niemcy praca przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2017 01:05

Klinika medycyny estetycznej ze Stuttgartu zatrudni od zaraz osobę na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu gabinetów, korytarzy, toalet, poczekalni itp.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni kliniki medycyny estetycznej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odpowiednie zarządzanie odpadami – również niebezpiecznymi (po zabiegach)
  • używanie specjalistycznych specyfików do dezynfekcji i odkażania

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • kombinezon służbowy
  • wszelkie środki do pracy oraz rękawiczki, maseczki
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie w szukaniu zamieszkania
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • opcja podjęcia zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/01/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-medycyny-estetycznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8235a44df3b2b526