€ 13 euro brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań po remontach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2016 01:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań po remontach. Oferta dla osób z podstawowym językiem niemieckim z Düsseldorfu. Na miejscu pracodawca może pomóc w zorganizowaniu odpłatnie zamieszkania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • odkurzanie pyłu ze ścian, podłóg, sufitów
  • mycie szafek, podłóg, żyrandoli, okien, luster
  • usuwanie zabrudzeń z farm/lakierów/innych materiałów budowlanych
  • odkażanie blatów, kuchni i łazienki
  • praca z użyciem profesjonalnych detergentów oraz materiałów

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zdyscyplinowanie, niezawodność

Zapewniamy:

  • na życzenie pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania, orientacyjny koszt to 250 euro miesięcznie
  • pierwsze 3 miesiące próbne
  • dla osób najlepszych stała umowa o pracę
  • odpowiedzialne stanowisko
  • detergenty, sprzęt, rękawiczki i maseczki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań po remontach, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 90057646a487bb61

Linki sponsorowane