€ 8000-10000 zl netto

Niemcy praca poszukiwani stolarze w Bawarii, Badenii-Wirtembergii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayern, Badden-Wüttenberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: styczeń 15, 2018 07:35
jacht fotoderevyannayamebeldlyaterrasifoto-ea99c52e

Do legalnej pracy w Niemczech poszukiwani doświadczeni stolarze do pracy w Niemczech przy produkcji mebli do przyczep kempingowych w rejonie Bawarii oraz Badenii-Wirtembergii.

Firma T+K Tempuskontor jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie stolarstwa, laminowania i podobnych prac fizycznych na niemieckim rynku pracy. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

***Stolarza***

Miejsce pracy: Niemcy Baden- Wüttenberg, Bayern.

Opis stanowiska pracy:
Prace stolarskie przy produkcji mebli do przyczep kempingowych.

* składanie mebli,
* obsługa maszyn stolarskich ,
* cięcie i obróbka elementów według rysunków technicznych

Wymagania:

* doświadczenie w zawodzie
* wykształcenie kierunkowe lub odbyte niezbędne kursy
* znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym do komunikatywnego zaangażowanie
w wykonywaną pracę
* dobra organizacja pracy
* umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy:

* stałe zatrudnienie
* atrakcyjna stawka godzinowa + dieta
* możliwość wyrabiania nadgodzin
* premia świąteczna
* darmowe kursy języka niemieckiego
* możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
* dodatek urlopowy
* praca na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (pełen pakiet socjalny) –
gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

ID ogłoszenia: 7695a5cb090e22ad

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez tk tempuskontor

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez tk tempuskontor »