€ 8,60 euro brutto za godzinę

Niemcy praca pakowanie czekoladek od zaraz na produkcji Duisburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 17, 2015 22:42

Oferujemy zatrudnienie w Duisburgu na produkcji czekoladek od zaraz. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w fabryce od zaraz. Ogłoszenie tymczasowe.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce pracy: Duisburg

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Wynagrodzenie: 8,60 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Pracownikowi zostanie powierzone pakowanie czekoladek na taśmie.
  • Zadanie wygląda następująco – każdą czekoladkę należy zdjąć z taśmy i umieścić najpierw o papierowych osłonach a następnie w plastikowej tacce. Tacki należy włożyć do pudełka kartonowego i odłożyć na taśmę do dalszej produkcji.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • punktualność, sumienność, pracowitość
  • systematyczność
  • duża zręczność i ostrożność
  • preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji – mile widziane doświadczenie zdobyte w Niemczech

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu kwatery
  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie w firmie z bardzo dobrą pozycją na rynku

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 005/004/15

ID ogłoszenia: 71550857dd9a21d

15 komentarzy na “Niemcy praca pakowanie czekoladek od zaraz na produkcji Duisburg bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 50 lat. Nie boję się pracy fizycznej. W ubiegłym roku pracowałam 7 miesięcy we Francji zbierałam truskawki, maliny i jabłka.pozdrawiam.

  2. witam,jestem zainteresowany waszą ofertą pracy i mogę ją podjąć od zaraz,mam własne auto i udokumentowane doświadczenia pracy na produkcji,mój numer tel:661-485-465 proszę o kontakt

  3. jola i jolka na marzec 20, 2015 @ 18:45

    jestesmy gotowe do pracy odzaraz 663255411

  4. Witam! Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.

  5. jestem zainteresowany nr tel 721305879

  6. Jestem zainteresowany. 500576879. Mam doświadczenie w pracy przy produkcji. Mam 23 lata.

  7. Witam jestem otwarty na ogloszenie pracy, posiadam doswiadczenie przy tasmie produkcyjnej w LG.moj nr 785-513-537
    Pozdrawiam

  8. Witam,
    Razem z mamą jesteśmy zainteresowane waszą ofertą pracy. Bardzo zależy nam na tej pracy wiec prosimy o szybki kontakt pod numerem 501-712-695 lub na e-maila.
    Z góry dziękujemy i pozdrawiamy 😉

  9. praca pakowanie czekoladek na marzec 24, 2015 @ 20:10

    jestem zainteresowana od zaraz praca 513515065

  10. Witam. Mam 22lat. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą i sprawną fizycznie, odpowiedzialny za wykonywanie prac. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel: 570471451 lub e-mail daniel.piekos@spoko.pl

  11. praca na produkcji lub przy pakowaniu na lipiec 28, 2015 @ 12:08

    Witam jestem zainteresowana taka praca.Mieszkam w Duisburgu .Mam doswiadczenie poniewaz w Polsce pracowalam w takim zakladzie. Prosze o odpowiedz