€ uzależnione od znajomości języka

Niemcy praca opiekunka osób starszych z podstawowym niemieckim od zaraz ok.Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Sprendlingen, Mainz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: październik 2, 2016 14:23

Od zaraz potrzebna opiekunka osób starszych z podstawowym językiem do pracy w Niemczech w okolicach Mainz. Zatrudnienie przy opiece na panią 93 lata, która cierpi na cukrzycę oraz początkujące stadium demencji.

Wyjazd do zaraz do miejscowości Sprendlingen (ok.Mainz).

Podopieczna ma 93 lata (78 kg wagi, 170 cm wzrostu). Cierpi na cukrzycę oraz początkujące stadium demencji. Posiada problemy z sercem i nadciśnieniem. Jest osobą po wylewie i w związku z tym porusza się na wózku inwalidzkim. Pojawiają się problemy z inkontynencją (na mocz) z toalety jeszcze korzysta ale z drobną pomocą.
Praca w nocy może wystąpić i należy być przygotowanym do niesienia pomocy np. przy pójściu do toalety. Tu pomocny jest mąż.

Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, zakupy, opieka: pomoc w pielęgnacji ciała: mycie, ubieranie, zmiana wkładek bądź pielucho majtek oraz ewentualne aktywne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie podczas spacerów.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka z mężem, który jest bardzo pomocny.
Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z standardowym wyposażeniem ( TV, radio). Jest internet.
Czas wolny: to minimum 2-3h dziennie.
Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, winda łazienkowa, balkonik.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 87157f12754974b2