€ 1250 Euro Netto

Niemcy praca opiekunka osób starszych-gosposia bez języka niemieckiego w Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aachen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiace
  • Opublikowany: maj 18, 2016 04:24

Pilnie poszukiwana osoba na stanowisko opiekunki osób starszych – gosposi do podjęcia pracy w Niemczech bez języka niemieckiego przy opiece nad dwoma osobami chodzącymi z Aachen.

PLH24hebi GmbH – Niemiecki pracodawca zatrudni na umowę o pracę + ubezpieczenie w Knappschaft opiekunkę/gosposię do dwóch osób (osoby chodzące).

Obowiązki pracy:
Gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, podawanie
posiłków itp. Nie trzeba myć osób chorych. Praca w mieście 5 min od centrum. Na miejscu dostęp do Internetu i czas wolny, osobny pokój. Zwrot kosztów podróży.

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie opiekuna lub w prowadzeniu domu.

Kontakt:
0048 61 222 6706
0049 241 991 272 92
E-mail: sekretariat@plh24.de
www.plh24.de

Firma PLH24hebi GmbH (Niemiecki bezpośredni pracodawca nr rej. 201/5984/4214) oferuje, zatrudnienie w branży opiekuńczej dla osób bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy dla osób starszych w ich codziennych czynnościach oraz prac związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Świadczone usługi są wykonywane na terenie Francji, Niemiec (region: NRW) oraz Belgii (regiony: francuskojęzyczny (Communauté Française) oraz niemieckojęzyczny (Deutschsprachige Gemeinschaft).

– Niemiecką umowę o pracę na minimum dwa miesiące
– Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne w kasie chorych Knappschaft
– Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe
– Wynagrodzenia od 1200 Euro netto
– Zwrot kosztów podróży
– Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy
– Pomoc koordynatora na miejscu pracy

ID ogłoszenia: 333573c916c67782

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez plh24hebi GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez plh24hebi GmbH »