€ 8,19 brutto /h

Niemcy praca od zaraz sprzątanie przemysłowe w fabryce Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: lipiec 9, 2014 01:27

Fabryka ciastek z Dortmundu od zaraz zatrudni 2 osoby do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu przemysłowym hali produkcyjnej. Ogłoszenie dla Polaków bez doświadczenia!

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Dortmund
Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto za godzinę

Zadania:
Czyszczenie terenu hali produkcyjnej za pomocą myjek ciśnieniowych oraz urządzeń parowych (sprzątanie maszynowe). Wycieranie urzadzeń, sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania:
– siła fizyczna, dobra kondycja
– gotowość do wyjazdu o zaraz
– prawo jazdy

Oferujemy:
– ciekawą i legalną pracę w Niemczech
– ubranie robocze
– szkolenie wstępne oraz BHP
– możliwość realizacji nadgodzin

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą poczty elektronicznej:

neuearbeit@berlin.com

Z dopiskiem „sprzątanie na produkcji Dortmund″

Dziękujemy za otrzymane zgłoszenia, jednak z uwagi na dużą liczbę kandydatów nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie kandydatury.

ID ogłoszenia: 23553bc988474168