€ 14,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz sprzątanie aquaparku z podstawowym językiem Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 28, 2017 04:13

Propozycja zatrudnienia w Bremen dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz oferta aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku, kompleksu basenów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Liczba miejsc: 2

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie na terenie aquaparku
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie toalet, pryszniców, szatni, porządkowanie części restauracyjnej
  • do zadań należeć będzie przestawianie leżaków, opróżnianie koszy oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność oraz jednocześnie zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • uczciwe podejście do pracy

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze oraz sprzęty i chemię do sprzątania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę próbną z okresem próbnym
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie aquaparku praca w Niemczech od zaraz, Bremen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 405a1c7d2b2b631