€ od 12 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 22, 2016 04:26

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątacza – sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Oferta z Frankfurtu nad Menem do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: w zależności od sposobu zatrudnienia – wybiera sam zainteresowany pracą – od 12 euro na godzinę brutto na umowie o pracę lub 14 euro przy współpracy na własnej działalności – gewerbe

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca rozpoczyna się od godziny 6 rano
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie sal konferencyjnych, posprzątanie toalet i recepcji
  • pracownik będzie robił obchód po całym budynku i opróżniał kosze, włączał zmywarki w pokojach socjalnych, mył i odświeżał windy, podlewał kwiaty zgodnie z zaleceniem
  • inne zadania zlecone przez klienta

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, dokładność, poświęcenie
  • miła aparycja, schludność, nienaganność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dwupokojowym mieszkaniu dla 2 osób w cenie 200 euro od osoby
  • wszystkie niezbędne do pracy sprzęty, materiały i środki czystości
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • przeszkolenie z zakresu BHP i wdrożenie, pracę początkowo pod okiem innego pracownika

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy sprzątaniu biur, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 50757ba4895b3d84