€ od 14 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz przy sprzataniu apartamentów i rezydencji Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2017 01:17

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu rezydencji i apartamentów. Od zaraz oferta z Essen dla Polaków na dłużej.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Miejscowość: Essen, Niemcy
Zarobki: osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę utrzymują stawkę godzinową w wysokości 14 euro brutto na godzinę a chętni do współpracy na gewerbe 18 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o czystość i nienaganny porządek u klientów premium, przy sprzątaniu ich rezydencji oraz apartamentów
  • zadania wykonywane będą głównie zespołowo, chyba że akurat trafią się zlecenia dotyczące małego metrażu – wówczas samodzielnie
  • pracownik odkurza, myje podłogi, wyciera szklane powierzchnie, konserwuje skórzane i drewniane meble, itp.
  • zadania i zasady ustalane są każdym klientem osobno i mogą się nieco różnić

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • duża dokładność, precyzja, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • pomoc w wynajęciu mieszkania i wsparcie przy wszystkich formalnościach
  • na miejscu zapewnione jest również auto służbowe oraz wszelkie detergenty, niezbędne do wykonywania zleceń
  • gwarantowane minimum 160 godzin pracy miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie apartamentów i rezydencji, Essen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 7558eb65065def2