€ 1700 euro brutto/mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji opakowań bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 4, 2016 03:44

Fabryka z Hamburga oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla 2 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wspieraniem procesu produkcyjnego opakowań kartonowych
  • prace manualne, takie jak składanie i pakowanie
  • kontrola jakości
  • paletowanie i magazynowanie
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, wydajność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest to warunek konieczny
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, solidność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie podpisanej bezpośrednio z firmą
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie wszelkich składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-opakowan-kartonowych/

ID ogłoszenia: 537579fc12a0b3e9

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na produkcji opakowań bez języka Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt ! 500638211