€ 1850-2650/mc brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 13, 2018 05:30

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji kosmetyków naturalnych w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie – stawka uzgadniana na podstawie doświadczenia a także znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zatrudnienie: na pół roku

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w fabryce kosmetyków naturalnych oraz ekologicznych
  • obowiązkiem będzie praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu, wykładaniu pustych opakowań na taśmę, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2 osobowym pokoju za 150 euro lub w jednoosobowym za 250 euro
  • pracę w Niemczech na 6 miesięcy do podjęcia od zaraz
  • osoby najlepiej pracujące mogą liczyć na stałą umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-dortmund/

ID ogłoszenia: 5855b47c6a751a21