€ 11,20 euro brutto/h + premie

Niemcy praca od zaraz na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2017 03:21

Propozycja zatrudnienia na magazynie z obuwiem sportowym dla Polaków od zaraz. Dam pracę w Niemczech przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,20 euro brutto na godzinę plus premie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się głównie realizacją zamówień, czyli zbieraniem towaru na magazynie zgodnie z zamówieniem dokonanym drogą elektroniczną, ponadto obowiązkiem będzie rozładunek dostaw i rozkładanie ich na regałach
  • osoba zatrudniona będzie dbała o porządek i aktualizowania bazę danych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania informacji
  • duża samodzielność
  • bezproblemowa umiejętność obsługi komputera
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • spryt, kreatywność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to 150 euro
  • pracę od zaraz w Niemczech
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • przeszkolenie z obsługi systemu informatycznego i BHP

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „magazyn-07/2017, Duisburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6415962c8cb915fa

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Duisburg”

  1. Witam czy aktualne ? Pozdrawiam