€ od 9 euro

Niemcy praca od zaraz na magazynie jako operator wózka widłowego, Gera 2017 z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gera
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 3, 2017 4:08 am

Firma z miejscowości Gera poszukuje obecnie doświadczonych operatorów wózków widłowych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Gera, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny
Nr oferty PF/2017
Liczba wakatów: 10

Zarobki: od 9 euro, po 6 miesiącach podwyżka (od 9,82 do 10,50 euro)

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego

Opis / Obowiązki:
Praca jest na stałe w magazynie niemieckiego przedsiębiorstwa transportowego.
Praca na pełny etat, na 2 zmiany, ok. 160 godz. miesięcznie + ok. 10 nadgodzin w miesiącu

Główne zadania:
Załadunek i rozładunek na ciężarówkę towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.
Ogólne prace magazynowe.

Wymagania:
Konieczne doświadczenie jako Operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech).
Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w magazynie.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (na dojazd z kwatery do pracy).
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.

Klient oferuje:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto 9 euro, po 6 miesiącach podwyżka (od 9,82 do 10,50 euro).
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1100 do 1200 euro.
Pokoje mamy tylko 2-osobowe, ale nowocześnie wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka). Pierwsze 6 miesięcy kwaterę opłaca pracodawca, później pracownik.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
m.goreckacorona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/38/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego tel. 666 341 518.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

ID ogłoszenia: 75359f8838425018