€ 9 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz na lotnisku sprzątanie terminala Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: październik 8, 2015 18:41

Lotnisko z Monachium poszukuje pracowników do sprzątania terminala. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę plus liczne dodatki

Miasto: Monachium

Obowiązki:

  • prace porządkowe, dbanie o czystość terminala
  • wynoszenie śmieci
  • sprzątanie toalet oraz pokojów socjalnych
  • mycie podłóg
  • wycieranie ławek

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność
  • schludność
  • przykładność
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dokładność, solidność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • zapewnione przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem zatrudnienia
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • każdy pracownik jest objęty ubezpieczeniem
  • odprowadzanie składek pracowniczych
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 41756167e3edd6c2

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na lotnisku sprzątanie terminala Monachium”

  1. Dzien dobry . jestem chetna na ta prace . Mam skonczone 16 lat , sprzatac umiem , problemow ze zdrowiem nie mam , naprawde chcialabym abyscie sie ze mna dkontaktowali prosze moj numet telefonu 015171428679 .Dorota

  2. Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy. Możliwość podjęcia jej od zaraz .jestem osoba uczciwą, zetelna .pozdrawiam i czekam na odpowiedź