€ 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz Monachium bez znajomości języka pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do 22 grudnia 2015
  • Opublikowany: listopad 19, 2015 17:22

Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na prezent w siedzibie sklepu internetowego. Niemcy praca przy przygotowaniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się przygotowaniem zamówień składanych drogą elektroniczną
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, pakowanie i wysyłka
  • niektóre kosmetyki będą zamówione z dodatkową opcją pakowania na prezent, należy je zatem zapakować w ozdobny papier
  • osoba zatrudniona sporządza podsumowania wykonanych każdorazowo prac i rozlicza się z nich

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w dużym wymiarze godzinowym
  • elastyczność godzinowa
  • zręczność, sprawność manualna
  • samodyscyplina
  • wysoka odpowiedzialność
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony, od zaraz do 22 grudnia 2015
  • wysokie stawki godzinowe
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bardzo dobra stawka godzinowa
  • zapewniona duża liczba godzin – do 12 godzin na zmianie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV wraz ze zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Zgłoszenie prosimy zatytułować: „pakowanie kosmetyków, Monachium″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-monachium-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-na-prezent/

ID ogłoszenia: 196564dda5a56579

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz Monachium bez znajomości języka pakowanie kosmetyków”

  1. Witam. Jestem zainteresiwana oferta powyzsza oferta pracy. Jestem uczciwa i w pelni dyspozycyjna. Kontakt ze mna 796088260. Pozdrawiam