€ 16 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca od zaraz kafelkarz-glazurnik bez języka przy wykończeniach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2015 03:10

Poszukujemy budowlańców na stanowisko glazurnik – kafelkarz od zaraz. Niemcy praca bez znajomości języka przy wykończeniach w centrum handlowym z Düsseldorfu.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 16 euro brutto na godzinę pracy plus dieta 25 euro za każdy przepracowany dzień oraz bezpłatne zamieszkanie

Czas trwania umowy: ok. 2 do 3 miesięcy

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace wykończeniowe w centrum handlowym znajdującym się w Düsseldorfie.
  • Pracownik będzie skuwał stare płytki, przygotowywał podłoże i układał nowe.
  • Do zadań należeć będzie również fugowanie.
  • Praca odbywa się na dużych powierzchniach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 2 – 3 miesiące
  • pełna mobilność – prawo jazdy oraz gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • doświadczenie w pracy na stanowisku glazurnika minimum 5 lat
  • referencje będą mile widziane

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas określony
  • bardzo dobre warunki pracy
  • wysokie wynagrodzenie w euro
  • pracę na niemieckiej umowie – a nie w delegacji!
  • ubezpieczenie
  • narzędzia i materiały
  • odzież roboczą (bez obuwia)

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: glazurnik/08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 20455c7e6e63ed22

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz kafelkarz-glazurnik bez języka przy wykończeniach Düsseldorf”

  1. 12 lat praktyki wykonczenia wnętrz oraz elewacje ,glazura KG gipsowanie malowanie itp. tel.kon.796627257