€ 2600 brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz jako kierowca kat.B – dostawca zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 6, 2018 05:57

Od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B – dostawcy zakupów w delikatesach internetowych z Kolonii. Zakwaterowanie bezpłatne na początek zapewnione.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni na stanowisku dostawcy zakupów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem towarów na samochód dostawczy oraz transportem ich do klientów
  • obowiązkiem będzie wniesienie klientom towarów “za próg”, pobranie należności, wydanie paragonu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, uczciwość, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • chęć rozwoju oraz nauki języka
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania – przez umowę próbną zamieszkanie zapewnione za darmo w hotelu robotniczym

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6345a9db72351cc3