€ 9,85/h brutto + napiwki i prowizja

Niemcy praca od zaraz jako kierowca kat.B – dostawca pizzy bez języka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2018 03:07

Pizzeria z Düsseldorf poszukuje od zaraz dostawcy – kierowcy kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy dostarczaniu gorącej pizzy do klientów. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 9,85 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki i prowizje

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pizzy
  • pracownik będzie obsługiwał klientów – wydawał paragony, napoje, sosy
  • konieczne jest dbanie o dobre relacje z klientami

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B od przynajmniej 2 lat
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra organizacja w terenie
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji i w tym nauki języka niemieckiego – konieczność przed wyjazdem nauki podstawowym zwrotów które dostarczy pracodawca

Zapewniamy:

  • auto do przejazdów służbowych – VW UP
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wysokie zarobki
  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6695b6c9af28e603