€ 9,50

Niemcy praca od zaraz dla 2 pomocy kuchennych przy bufecie śniadaniowym, Füssen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Füssen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2018 05:53

Od zaraz z minimum podstawową znajomością języka propozycja pracy w Niemczech dla 2 pomocy kuchennych przy bufecie śniadaniowym w rejonie Füssen.

Zatrudnimy 2 Panie do pomocy przy bufecie śniadaniowym i sprzątaniu (Füssen/ Hopfen am See, Niemcy)

Praca od zaraz do 5 listopada

OBOWIĄZKI:
– przygotowanie śniadań i sprzątnie w razie potrzeby
– obsługa gości,
– odpowiedzialność za szwedzki stół / czy wszystko jest, czego brakuje, donoszenie czego zabraknie),
– sprzątanie stołów po śniadaniu,
– nakrywanie do stołu,
– przygotowanie pomieszczenia na kolejny dzień,
– pomoc w bieżących pracach w pensjonacie.

WYMAGANIA:
– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
– zaangażowanie,
– dbanie o porządek,

OFERUJEMY:
– umowę o pracę tymczasową,
– bezpłatne zakwaterowanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 EU brutto/h

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 730 850 914 i +48 577 511 922 lub kontakt przez portal.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a oraz odwiedzania strony internetowej, aby być na bieżąco z ofertami pracy!

ID ogłoszenia: 4615ac644b7b9a09