€ 1600 euro brutto

Niemcy praca od zaraz przy produkcji opakowań bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 16, 2016 05:00

Możliwość zatrudnienia w fabryce na produkcji opakowań kartonowych dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsc zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki miesięczne: 1600 euro brutto

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w zakładzie zajmującym się produkcją opakowań kartonowych. Pracownik przydzielony będzie do zadań związanych ze sklejaniem i cięciem arkuszy. Osoba zatrudniona może odpowiadać również za pakowanie gotowych opakowań.

Oczekiwania:

  • rzetelność, skrupulatność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • duża motywacja
  • samodzielność
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • otwartość na zamiany
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowa niemiecka o pracę
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w wynajętym mieszkaniu, koszt miesięczny to 200 euro

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “produkcja-opakowan5/16” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-kolonia-bez-jezyka-produkcja-opakowan-kartonowych/

ID ogłoszenia: 6485739261ce571d

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz przy produkcji opakowań bez znajomości języka Kolonia”

  1. 6485739261CE571D WItam serdecznie jestem zainteresowana pracą prosze o kontakt 0048660990708 pozdrawiam Katarzyna