€ 1500 euro/mc brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf na produkcji herbat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 13, 2016 22:46

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcji herbatek owocowo – ziołowych. Ogłoszenie z Düsseldorfu z zakwaterowaniem zorganizowanym płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1500 euro/mc brutto

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona zajmować się będzie przygotowaniem mieszkanek herbat. Obowiązkiem będzie ważenie składników, odpowiednie odmierzanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych. Pracownik może zostać przydzielony do pakowania gotowych wyrobów oraz przeprowadzania kontroli jakości.

Obowiązki:

  • umiejętność współpracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • atrakcyjne pakiety szkoleniowe
  • ubezpieczenie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • zakwaterowaniem koszty do uregulowania w wysokości 200 euro miesięcznie są po stronie pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV, fotografii, danych kontaktowych oraz zgody na przetwarzanie danych kontaktowych w procesie aplikacji na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji herbatek, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-herbatek-dusseldorf-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 493569632cf33ca6