€ 7,49 euro/h brutto

Niemcy praca na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do lutego 2015
  • Opublikowany: październik 2, 2014 23:08

Przetwórnia z Kolonii szuka 6 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii na linii produkcyjnej przy pakowaniu warzyw. Zatrudnienie na 4 miesiące z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7,49 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/60/2014

Zadania:
Jest to praca produkcyjna polegająca na sortowaniu warzyw i owoców, następnie na ich pakowaniu i układaniu w skrzynkach.

Wymagania:
– umiejętność szybkiego reagowania
– wytrzymałość fizyczna
– zwinne, sprawne dłonie
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– kandydaci znający język urzędowy będą mile widziani
– doświadczenie na produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem
– osoba bez nałogów

Oferujemy:
– umowa za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– pracodawca oferuje zapomogę do mieszkania w wysokości 200 euro
– dla chętnych oferujemy mieszkania dobrze wyposażone w cenie 250-400 euro/mc
– przyjazną atmosferę
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– zatrudnienie do lutego 2015

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swojej kandydatury na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieścić klauzule o ochronie danych osobowych natomiast w tytule numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-pakowanie-warzyw-oferta-pracy-w-niemczech-kolonia/

ID ogłoszenia: 981542dcb628d8a9