€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy produkcja kanapek dla par bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 26, 2015 15:32

Prowadzimy nabór na stanowisko pracownika produkcji przy kanapkach. Praca w Niemczech w Kolonii od zaraz dla par na linii produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie się zajmować myciem i krojeniem składników
– układanie przygotowanych składników na kanapkach i wrapach
– porządkowanie stanowiska pracy
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– doświadczenie produkcyjne będzie ogromnym atutem, ale nie jest konieczne
– dobra organizacja czasu pracy
– energiczność
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
– przyjazd samochodem będzie atutem
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków

Oferujemy:
– pracę dla par
– zatrudnienie już od zaraz
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie minimum 40 godzin
– za wszystkie nadgodziny, nocne zmiany i przepracowane weekendy płacimy dodatkowo
– legalną pracę na 3 miesiące wraz z zakwaterowaniem
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– po tym okresie możliwe jest dalsze zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV napisane po niemiecku na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Produkcja kanapek i wrapów, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-na-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 19555b4a3594d2a5

5 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy produkcja kanapek dla par bez znajomości języka Köln”

  1. Witam jestem zainteresowany podjeciem proponowanej pracy przy produkcji knapek od zaraz,prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. Witam serdecznie, na podany adres wysalismy wraz z mezem CV, posiadamy doswiadczenie w ciezkiej pracy, 2 lata mieszkalismy w niemczech, znajomosc jezyka: ja- bardzo dobry, meza- komunikatywny.
    Prosimy o kontakt
    Patrycja i Najeh

  3. Witam serdecznie, jestem z żoną zainteresowany pracą tego rodzaju i oboje mamy duże doświadczenie jeżeli chodzi o pracę na produkcji.

    Pozdrawiamy,
    Kamil i Kinga Kalińscy
    tel: 515 795 550

  4. Witam wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani praca. Gotowi wyjechać odzaraz swoim samochodem.
    Proszę o pilny kontakt 723245096

  5. Jestesmy para spelniajaca panstwa oczekiwania prosimy o kontakt na nr tel 4915217590637 Piotr Anna