€ 1600 euro brutto

Niemcy praca na produkcji herbat bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 10, 2016 7:10 pm

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji herbat owocowych oraz ziołowych. Oferta aktualna od zaraz z Düsseldorfu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 1600 euro brutto na miesiąc

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne związane z przygotowywaniem mieszanek
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych do mieszania suszu, dbanie o odpowiednie proporcje i kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka lub chęć nauki
  • szybkość w uczeniu się
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

  • zatrudnienie poprzez agencję pracy na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • darmowe szkolenie językowe zorganizowane po godzinach pracy
  • rozwój
  • bogaty pakiet motywacyjny
  • odpłatne zamieszkanie w cenie ok. 200-300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja herbat, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3657fbb092e75ed

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca na produkcji herbat bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Posiadam własne zakwaterowanie w Dusseldorf. Proszę o kontakt e-mail: mariomat007@wp.pl.
    Pozdrawiam!
    Mateusz

  2. Witam , jestem zainteresowana Pańską ofertą pracy . Mieszkam w Anrath ale to nie problem , mam 18lat , chętna do pracy , bez znajomości języka , szybko się uczę .

  3. Jestem zainteresowana tą pracą