€ 10 euro brutto/h + prowizja

Niemcy praca na myjni samochodowej bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 1, 2016 01:53

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz przy myciu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę, pracownikowi przysługuje również prowizja od każdego umytego samochodu

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Obowiązki:

  • praca z użyciem myjki ciśnieniowej
  • trzepanie oraz mycie dywaników
  • odkurzanie wnętrz
  • mycie szyb
  • konserwowanie plastików, wycieranie deski rozdzielczej
  • polerowanie, woskowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • prawo jazydy kat.B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka potrzeba
  • pracowitość, wysoka sprawność fizyczna
  • niezbędnym dokumentem do okazania jest zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszt miesięczny to 100 euro
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości aplikacyjnej wraz z CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na myjni samochodowej, Drezno”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 49856fdb1a382c78