€ od 13000 - 18000 PLN/mc brutto

Niemcy praca na budowie przy remontach i wykończeniach Monheim nad Renem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monheim am Rhein
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 20, 2017 07:18

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w mieście Monheim na budowie przy regipsach, układaniu glazury, malowaniu, tynkowaniu.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Lokalizacja: Monheim nad Renem, Niemcy
Zarobki: w przedziale od 13000 do 18000 PLN na miesiąc brutto

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wykonywanie zadań remontowo-budowlanych
  • układanie płytek
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • malowanie, tapetowanie
  • szpachlowanie, szlifowanie oraz tynkowanie

Oczekiwania:

  • samodzielność oraz zdolność pracy zespołowej
  • umiejętność obsługi narzędzi oraz maszyn budowlanych
  • praktyczna zdolność kładzenia glazury, montażu regipsów, itp.
  • doświadczenie w pracy budowlańca
  • gotowość do podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • 40 godzin pracy tygodniowo i możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające postawione kryteria, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV w języku niemieckim, na adres:

  • rekrutacja@glico.pl

Kontakt telefoniczny: 503446700

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-do-prac-remontowo-wykonczeniowych-niemcy-3659119.html

ID ogłoszenia: 97458aa5fa38db3a