€ 15 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca na budowie glazurnik kafelkarz przy wykończeniach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2015 15:05

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach dla glazurnika – kafelkarza. Zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 25 euro netto

Czas trwania umowy: ok. 3-4 miesiące

Obowiązki:

  • wykonywanie prac wykończeniowych w łazienkach dla gości i innych pomieszczeniach
  • osoba zatrudniona samodzielnie przygotowuje sobie podłoże i materiały do pracy
  • pracownik będzie układał płytki z różnych materiałów
  • fugowanie
  • porządkowanie po wykonanej pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość, dokładność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole
  • szybkość, sprawność

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
  • wyżywienie możliwe do wykupienia – cena zostanie podana na miejscu
  • ubezpieczenie
  • umowa o pracę na czas określony – do końca wykonania prac, ok 3-4 miesiące
  • praca na pełny etat
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia kontaktów i późniejszych wyjazdów do pracy w Niemczech

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: glazurnik/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 477562e009120780

5 komentarzy na “Niemcy praca na budowie glazurnik kafelkarz przy wykończeniach bez języka Kolonia”

  1. Jurii Wołoshchuk na październik 27, 2015 @ 12:01

    Od 20 la t pracuję w budownictwie. Zajmuję się robotami wykończeniowymi:
    -układanie glazury i terrakoty w pomieszczeniach wewnętrznych budynków,
    -układanie terrakoty na zewnątrz budynków : tarasy, balkony, schody,
    -tynkowanie, szpachlowanie,
    -suche zabudowy z płyt GKF.
    Ponadto wykonywałem montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych.
    Mam 47 lat, jestem inżynierem. Jestem bardzo dobrym fachowcem z zakresu budownictwa. Mam duże doświadczenie zawodowe. Kontakt telefoniczny-531884331.

  2. glazurnik/11/15 na październik 30, 2015 @ 09:12

    Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie budownictwa ( montaż fliz – również) Własna działalność , samochód dostawczy, prawo jazdy – bez nałogów .Kontakt – 502789394

  3. Przez 12 lat pracuje w budowlance-wkonczenia wnętrz,glazura ,panele,malowanie itp.mam duzą praktyke w ociepleniach elewacyjnych .Mam 30 lat i jestem dyspozycyjny.796627257

  4. glazurnik/11/15 na listopad 2, 2015 @ 19:25

    MAM 55 WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE PONAD 30 LAT PRACY W BUDOWNICTWIE PRZY -MUROWANIE,REGIPSY,GŁADZIE,GLAZURA,PANELE..MÓJ NUMER TEL.531 952 175.

  5. Slawomir Bzdregowski na listopad 6, 2015 @ 17:01

    Witam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych.oraz wieloletni staz w holandii jako glazurnik .nr kontaktowy+48 535220456