€ atrakcyjne

Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy regipsach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2017 04:22

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w budownictwie przy regipsach aktualne od zaraz w Monachium. Na miejscu pracodawca zapewnia wysokie wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: od 4000 miesięcznie

Nr referencyjny: Mont/08/DE

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej, należeć będzie praca przy montażu suchej zabudowy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za docieranie, szpachlowanie, malowanie
  • obowiązkiem będzie montaż sufitów podwieszanych a także stawianie ścianek działowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie
  • sumienność, rzetelność, dokładność
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • ubranie robocze a także narzędzia, niezbędne do pracy
  • przejazdy do pracy
  • miejsce zamieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie dla zespołów oraz pracowników – rozliczanie na fakturze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres:

  • anna.niesporek@sinlog.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-przy-regipsach-monachium/

ID ogłoszenia: 37759b8331fae021