€ do uzgodnienia

Niemcy praca kierowca kat.B dostawca zamówień bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 28, 2015 02:02

Sklep z Berlina prowadzący sprzedaż on-line poszukuje kierowców kat.B do rozwożenia zamówień do klientów. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą – wynagrodzenie to stawka podstawowa plus dodatek za każdy kurs

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień na magazynie sklepu złożonych przez klientów drogą internetową.
  • Załadunek towarów na samochód i dowóz do klientów.
  • Dostarczenie towarów pod drzwi do klienta zgodnie z danymi na zleceniu.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B (5 lat) oraz praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe w Niemczech
  • punktualność, słowność
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • łatwość w nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność samodzielnego znalezienia sobie mieszkania w Niemczech
  • dobra sprawność i zwinność
  • swobodna umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zapewniona możliwość udziału w bezpłatnym kursie języka niemieckiego oferowanego przez pracodawcę
  • 3 dniowe bezpłatne szkolenie wprowadzające z zakresu BHP, systemu informatycznego, obsługi klienta i podstawowym zwrotów w języku niemieckim
  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
  • dobre zarobki
  • nowoczesna flota i możliwość wyposażenia nawigacji
  • koordynator może pomóc w szukaniu zamieszkania jednak preferujemy kandydatów który zorganizują sobie sami zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Rozwożenie zakupów, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 65854c76f01e63d3

2 komentarze na “Niemcy praca kierowca kat.B dostawca zamówień bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam

    Prawo jazdy posiadam od 2008 roku, w między czasie pracowałem jako kurier a później jako koordynator sortowni i magazynu w firmie kurierskiej oraz prowadziłem działalność gospodarczą związaną z transportem, gdzie prowadziłem samochód dostawczy o ładowności 9 EP.
    Mam lokum w berlinie i jestem zainteresowany nawiązaniem stałej współpracy.

    Z Poważaniem
    Olek

  2. Mieszkam w Berlinie i poszukuje pracy,oferta wasza bardzo mnie interesuje.Prawo jazdy man od 1995 r. Prosze o kontakt