€ 13 €

Niemcy praca jako Spawacz 131 aluminium – miejscowość Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Kwiecień 27, 2016 2:50 am

Pracodawca z miasta Emden poszukuje spawaczy 131 (aluminium) do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu części do wiatraków. Oferta adresowana do osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka.

Firma expertum poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz MIG 131 aluminium do miejscowosci Emden (Niemcy)

Obowiązki:
- Spawanie czesci do wiatrakow metodą 131.

Wymagania:
- Umiejętność spawania metodą 131,
- Aktualny certyfikat spawalniczy 131
- Praktyczne doświadczenie w spawaniu aluminium
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Pewną pracę na dłuższy okres czasu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny ( 0 91) 18 299 222 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) w jezyku polskim lub niemieckim
Na adres mailowy judyta.krupska@expertum-gruppe.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 426571dccced2fc5