€ 1100 - 1300 €

Niemcy praca jako opiekunka osoby starszej w Kassel od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: dwa miesiące
  • Opublikowany: lipiec 3, 2015 00:23

Poszukiwana opiekunka do starszej Pani w wieku 78 lat, mieszkającej w Kassel. Atrakcyjna praca w Niemczech przy opiece dla osoby posiadającej doświadczenia na podobnym stanowisku, oraz mówiącej komunikatywnie w języki niemieckim.

Poszukujemy opiekunki do Pani, 78 lat, podopieczna jest osobą chodzącą, ma cukrzycę, nosi pieluchomajtki. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z mężem, który nie wymaga opieki.

Obowiązki:
Prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie), zakupy, wspólne spędzanie czasu z podopieczną. Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach (poranna i wieczorna toaleta, zmiana pieluch).

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym, doświadczenie w opiece.

Forma zatrudnienia:
Oferujemy legalne dwie formy zatrudnienia:
– warunki polskie: 1200-1300 € (netto) miesięcznie, umowa zlecenie, odprowadzenie składek, możliwy fundusz pracy, ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu po powrocie ze zlecenia do Polski.

– warunki niemieckie: 1100 € (netto) miesięcznie, ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, osoba nabywa prawa jak każdy obywatel Niemiec. Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura, świadczenia rodzinne np. Kindergeld 184€ na jedno dziecko.
Termin wyjazdu: 10.07.2015

Pomagamy w organizowaniu transportu, zwracamy koszty podróży, zapewniamy opiekę koordynatora na terenie Niemiec i Polski.

W swojej ofercie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec ze znajomością języka na poziomie: podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.

KONTAKT:
PRO CARE Pflegevermittlung
info@procare-pflegevermittlung.de

Telefon: +49 (0) 6181 9680635

ID ogłoszenia: 3805595006e3a45b

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PRO CARE Plus
  • Zarejestrowany od: kwiecień 20, 2015

Inne przedmioty dodane przez PRO CARE Plus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PRO CARE Plus »