€ 1240+200Euro premii

Niemcy praca jako opiekunka osoby starszej do pani z Bremen od zaraz, pilne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: listopad 28, 2017 04:09

Pilna oferta pracy w Niemczech do podjecia od zaraz jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Bremen przy opiece nad seniorką w wieku 86 lat, która boryka się z problemami wieku starczego. Wykazuje objawy depresji. Cierpi na częściową inkontynencję. Ma problemy ze słuchem i ze snem. Ma trudności z poruszaniem.

Podopieczna ma 86 lat (75 kg, 165 cm wzrostu). Seniorka jest zagubiona i zapominalska.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie.

Opieka: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, myciu, chodzenie z podopieczną do lekarza, kontrola przyjmowania leków.

Trzeba być przygotowanym na niesienie pomocy również w nocy.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w Bremen. Rzadko chodzi na spacery, ale za to lubi przesiadywać w ogrodzie. Sklep oddalony o 500m. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Na wyposażeniu pokoju dla opiekunki radio. W domu jest dostęp do internetu.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 7185a1c223c64fd7