€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna w Poczdamie bez języka wykładanie towaru od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2015 22:07

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie. Oferta z Poczdamu dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Poczdam
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– wykładanie produktów na półki sklepowe
– sprawdzanie zgodności cen z wystawionymi produktami oraz dat ważności
– dbanie o czystość na półkach
– oraz inne zadania zlecane przez pracowników

Wymagania:
– podjęcie pracy od zaraz
– odpowiedzialne podejście do zadań
– wywiązywanie się z obowiązków
– zdolność do pracy w grupie
– osoba otwarta, komunikatywna
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
– pracę zmianową
– dobre zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
– zakwaterowanie (czynsz opłacany przez pracownika)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila:

polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towaru-poczdam/

ID ogłoszenia: 49355d648b452ba3

3 komentarze na “Niemcy praca fizyczna w Poczdamie bez języka wykładanie towaru od zaraz”

  1. 0048512167993 pracowalem w gernany wtym roku

  2. jestem zainteresowana nr 514826163