€ 8,84-9 e

Niemcy praca fizyczna w Greven bez języka przy sortowaniu odzieży i obuwia (zwroty towaru)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Greven 48268
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2018 02:40

Bez znajomości języka do podjęcia możliwa fizyczna praca w Niemczech polegająca na sortowaniu zwrotu towarów – obuwia i odzieży. Zatrudnienie w Greven  na magazynie dla 3 młodych kobiet.

Supply chain solutions GmbH dla naszych Klientów na terenie całych Niemiec w chwili obecnej Greven 48268 ,praca w DHL poszukuje 3 młodych dziewczyn od maja

Zakres obowiązków:

* sortowanie zwrotów (ubrania,buty)

Wymagania:

* gotowość do pracy fizycznej
* gotowość do pracy w systemie zmianowym
* precyzyjność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole
* sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

* umowę o prace ze stałą godzinowa stawka brutto 8,84e,po 6 miesiącach 9e(brak zeitkonta)
* umowa na pełnych niemieckich warunkach (pełen pakiet świadczeń socjalnych)
* umowa niemiecka z polskim tłumaczeniem
* umowa zawierana jest na okres 1 roku z możliwością przedłużenia
* możliwość rozwoju
* opieka polskojęzycznego kierownika (język niemiecki nie jest wymagany)
* płatny urlop wypoczynkowy (24 dni)
* bezpłatny dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy
* odpłatne zakwaterowanie(150e w tym 20e zwrotnej kaucji )
* prace od 6 do 10 godzin dziennie (możliwość nadgodzin)
proszę o kontakt pod numerem telefonu +49 162 278 1746,na tą chwilę poszukuję 3 młodych dziewczyn które mogą zacząć pracę od maja

ID ogłoszenia: 775acf177f14903

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jusy84
  • Zarejestrowany od: kwiecień 12, 2018

Inne przedmioty dodane przez jusy84

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez jusy84 »