€ 8,70 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru od zaraz bez języka Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 28, 2015 12:59

Sklep budowlany z Leverkusen poszukuje od zaraz pracowników fizycznych przy wykładaniu towaru na półki. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Leverkusen
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się wykładaniem towaru budowlanego na półki sklepowe
– wykonywanie prac porządkowych oraz inwentaryzacyjnych

Wymagania:
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– kandydaci nie mogą posiadać problemów zdrowotnych
– dobre zorganizowanie
– zmotywowanie do wykonywania czynności na jak najwyższym poziomie
– zdolność do pracy w grupie
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazne nastawienie
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– zapoznanie z pracownikami
– legalną pracę na 3 miesiące
– umowa zostaje podpisana z agencją zatrudnienia
– pomagamy w kwestiach formalnych
– zakwaterowanie na czas trwania umowy
– pracodawca może zaproponować przedłużenie umowy najlepszym pracownikom
– wyrobienie nadgodzin
– 8 godzinny dzień pracy
– zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (najchętniej przyjmujemy te napisane po niemiecku) na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Pracownik sklepu budowlanego, Leverkusen, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-od-zaraz-leverkusen/

ID ogłoszenia: 10255e03d6f359e0

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru od zaraz bez języka Leverkusen”

  1. Witam,poszukujemy z kolegą pracy za granicą i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą,prosimy o kontakt 690221993