€ do ustalenia

Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru Berlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:43

Kierownik sklepu spożywczego z Berlina szuka pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca nocna w sklepie
– przyjmowanie dostaw
– rozkładanie produktów na półkach
– liczenie produktów
– dbanie o prawidłowy porządek na półkach sklepowych
– przygotowywanie nowych ekspozycji oraz wystaw
– sprawdzanie daty ważności produktów

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy na zmianę nocną
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
– poczucie estetyki
– osoba zorganizowana, kreatywna
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dostosowanie się do pracy w ciągu nocy

Oferujemy:
– pomoc polskich koordynatorów zmiany
– wsparcie w pierwszych dniach
– zgrany zespół pracowników
– możliwość pomocy przy poszukiwaniu mieszkania
– szkolenia wprowadzające
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 424550a40e261634

5 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru Berlin bez znajomości języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. posiadam doświadczenie, ponieważ pracowałem przy produkcji na kontrakcie w Niemczech. Jestem osobą młodą, energiczną oraz gotową do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o odpowiedz drogą mailową lub telefoniczną. mój numer kontaktowy 501077046

  2. Witam Jestem zainteresowany oferta pracy pracowalem przy wykladaniu towaru w hurtowni eurocesh jestem zdyscyplinowany uczciwy i energiczny moge podjac prace od zaraz moj nr kontaktowy 501953293

  3. Witam.Jastem zainteresowany ofertą pracy,mam doświadczenie gdyż przez 12 lat byłem przedstawicielem handlowym wykładanie towaru na półkach lub dodatkowych ekspozycjach dbanie o ich wygląd jakość[fefo] należało do moich obowiązków.Moge podjąć prace od zaraz mój numer tel.669981297

  4. Maciej i Daniel na kwiecień 6, 2015 @ 11:06

    Witam,
    Dwóch mężczyzn w przedziale wiekowym 21-23 z wykształceniem zawodowym i średnim gotowi do pracy od zaraz. Kondycja bardzo dobra, umiejętność pracy w zespole, punktualność, odpowiedzialność. Jesteśmy osobami bez nałogów, uprawiający sport. Jeden z nas posiada prawo jazdy kat, B + wózki widłowe.Języka Niemieckiego nie znamy.

    nr tel. 570421429 Daniel.

    Czekamy na odpowiedź.

  5. Witam
    Jestem zaineresowana ofertą pracy jeśli jest tylko aktualna.Proszę o kontakt 508848893