€ 11,20 brutto/h + zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna 2017 od zaraz w sklepie bez języka wykładanie towarów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 17, 2017 03:31

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów w sklepie wielkopowierzchniowym z Düsseldorf. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: 11,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do końca roku 2017

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w sklepie wielkopowierzchniowym przy porządkowaniu regałów oraz wykładaniu produktów na półki sklepowe
  • obowiązkiem będzie również sprawdzanie dat ważności innych produktów, zmienianie cen, przygotowywanie ekspozycji i dbanie o ogólny ład na dziale

Oczekiwania:

  • skrupulatność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • elastyczność godzinowa
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie oraz przejazdy lokalne
  • pracę w systemie zmianowym w wymiarze po 8 godzin dziennie – w tym również praca w weekendy
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu i pomoc przy dopełnianiu formalności
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 10759e50542c6fa6

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna 2017 od zaraz w sklepie bez języka wykładanie towarów Düsseldorf”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany z oferty! Jestem w Dusseldorf nomer telefonu to 015217533458